Arıklı Köyü Sahil Yolunda Satılık Müstakil Ev ve Arazisi

Arıklı Köyü Sahil Yolu, Ayvacık, Çanakkale
Satılık 750,000₺ - Arsa, Konut, Köy Evi, Müstakil Ev, Zeytinlik
669 2264 m² 1 Oda Sayısı 1 Banyo Sayısı 2 Garaj 2017 Yapım Yılı

Arıklı Köyü’nde Satılık Köy Evi ve Arazisi

Çanakkale / Ayvacık – Arıklı Köyü

Satılık Köy Evi

Doğanın ortasında müstakil bir yaşam sürmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat!

2264 m² zeytinlik içerisinde tapuya işli tamamen eşyalı verandalı 1+1 prefabrik ev vardır. 

Bölgenin tamamı zeytinlik ve sit alanıdır. Bu yapı ise 2007 yılına ait olduğu için yapı kayıt belgesini almış ve zeytinlik tapusuna “tek katlı prefabrik ev ve zeytinlik” olarak işlenmiştir. Şu an bu coğrafyada herhangi bir yapı yapmanın imkanı yoktur. Bu nedenle mevcut coğrafyada herhangi bir resmi yapı yapma imkanı yoktur. Dolayısıyla zeytinlik içerisindeki bu evin tapuya işlenmiş olması son derece önemlidir. Tapudaki ifadede oda sayısı veya m² bilgisi yer almadığı için “tek katlı” olmak kaydıyla ev istenildiği kadar genişletilebilir, oda eklemesi yapılabilir.

Bahçe aletlerinden evdeki eşyalara kadar (Philips marka TV, Beko marka mini buzdolabı, Bosch marka çamaşır makinesi) tüm ekipmanlar ve eşyalar evde kalacaktır. Satın alacak kişi sadece çim biçme makinesi alabilir. Onun dışında herhangi bir masraf durumu söz konusu değildir. 

Muhteşem bir vadinin tam ortasında zamanında 4 arkadaş tarafından etrafı çevrilen 9137 m²’lik bir zeytinlik 4 parsele bölünmüş ve herkes kendi tapulu alanına zevkine ve ihtiyacına göre konut yapmıştır. Arazinin etrafı taş duvarla örülmüş, otomasyona bağlı otomatik giriş kapısı konmuş, güvenlik kameraları kurulmuş, parke taşından yol yaptırılmıştır. Bir de herkesin ortak kullanımında içerisinde müzik aletleri olan bir hobi odası oluşturulmuştur. 

Satılık Köy Evi

Evden panaromik bir doğa ve deniz manzarası vardır. Arıklı Kanyo’nun Doğu yamacında muhteşem bir konumdadır.

Su deposu, güneş panelleri, jeneratör, kapı ve camlarda sineklik mevcuttur.

Dağdan gelen doğal içme suyu ve ayrıca şebeke suyu vardır. İstenildiği takdirde diğer komşularla birlikte şehir elektriği de bağlatılabilir.

Arazi ve ev Güney’e doğru hafif meğillidir ve bu sayede ağaçlar manzaraya engel teşkil etmemektedir.

Arıklı Köyü’ne 500 metre, denize 1 km mesafededir.

Ne insan sesi, ne araba sesi, ne de şehir sesi duymanız mümkün değildir. Duyacağınız tek şey kuşların şarkıları ve sessizliğin tonudur.

Son derece elit ve huzurlu bir zeytinlik içerisinde hem sosyal hem de mahremiyeti yüksek bir alanda sadece konut değil aynı zamanda doğal ve sessiz bir yaşam tarzına sahip olmak için bu ilanı dikkatle inceleyin ve bizimle iletişime geçin.

Bu evin ve arazinin herhangi bir emsali olmamasına rağmen fiyatı son derece uygun tutulmuştur.


360° Sanal Tur ile evi ve araziyi detaylı olarak incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Aşağıda Video bölümünden veya buraya tıklayarak Drone ile yapılan video çekimini izleyebilir, coğrafyayı daha net gözlemleyebilirsiniz.


Satılık Köy Evi

NOT: Zeytinhan Emlak olarak alım-satım sürecinde ve tüm resmi işlemler boyunca (abonelikler, belediye işlemleri, tadilat vs) evinizde hem fiziki hem de resmi olarak oturabilinceye kadar hizmetimiz devam edecektir.

Her konut yer yüzünde yeşil alan oranını azalttığı için Zeytinhan Emlak olarak bu durumu etki ettiğimiz oranda telafi edebilmek adına her satış için TEMA Vakfı’na hem alıcı hem satıcı hem de kendi adımıza birer fidan bağışı yapıyoruz ve senelik ciromuzdan TEMA’ya yıllık bağış için pay ayırıyoruz.

Kendi yaşam alanımızı oluştururken diğer canlılara da yaşam alanı oluşturabilmek için bu kampanyayı diğer meslektaşlarımıza da öneriyoruz.

Doğadan aldığımızı doğaya geri verdiğimiz takdirde dünyamız daha yaşanılabilir bir yer olacaktır.

İlan Videosu
Arıklı Köyü Sahil Yolunda Satılık Müstakil Ev ve Arazisi

Danışman Yusuf Düzgören

  • Ofis : 0 (286) 752 12 30
  • GSM : 0 (544) 960 16 49
  • Mail : yusuf@zeytinhanemlak.com
  • WhatsApp : 0 (544) 960 16 49


Daha fazla bilgi

İletişim

Loading...

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram
YouTube
Pinterest
Facebook
Facebook