KAZDAĞLARININ ETEKLERİNDE, ZEUS’UN KANATLARI ALTINDA BİR YAŞAM!

Adatepe Yolu Küçükkuyu / Ayvacık / Çanakkale
Satılık 5,250,000₺ - Konut, Müstakil Ev, Tripleks, Villa
836 243 m² 4 Oda Sayısı 4 Banyo Sayısı 2 Garaj 2020 Yapım Yılı

Kazdağlarının Eteklerinde, Zeus’un Kanatları Altında Bir Yaşam!

Mitoloji tanrılarının Anadolu’daki tek ikametgahı olan Kazdağlarında ikamet etme sırası şimdi insanlarda!

Kazdağları’nda Satılık Müstakil Villalar 

Mitolojik anlatılarda, Homeros’un İlyada’sında ve nice tragedyalarda binbir betimlemeyle ozansal bir dille 3000 yıldır anlatılan hikayelere ev sahipliği yapan topraklarda yaşamak, sizce de bir ayrıcalık değil mi?

İsmini Zeus’un koyduğu İda Dağları, bir Türkmen kızının hikayesiyle Kazdağları’na dönüşmüştür. Bu karakterlerin hepsiyle aynı coğrafyada farklı zamanlarda aynı havayı solumak…

 

Ve bunu yaparken doğaya ve tarihi dokuya zarar vermemek mümkün müdür?

 

Böylesi bir coğrafyada “Zeus’un lanetinden” ve gelecek nesillerin âhından sakınarak bir yaşam alanı oluşturmak için ne kadar titiz davranılması gerekirse o kadar titiz davrandık.

 

Kadim zeytin ağaçlarını yüzlerce yıldır kök saldıkları topraklardan ayırmamak için ince eleyip sık dokuyarak mimari planımızı hazırladık. Bu gaye ile mevcut 60 ağacı yerinden hiç oynatmadık. 28 tanesini ise ziraat mühendisimizin gözetiminde komşu zeytinliklere naklettik ve hepsinin tekrar kök salması için azami gayret ve itina gösterdik. Hiç zayiat vermeden tüm zeytin ağaçlarını yaşattık. 

 

Sitemizin yeşil alanını oluşturan bölümlerine de 100 adet leylandi çamı ektik. Böylelikle çam ağaçlarımız büyüyünce evlerimizin yeşillikler içerisinde bir görünüme kavuşmasını hedefledik.

 

Zeus’un Hera’yla evlendiği ve yüzlerce yıl kendisine adakların adandığı sunağının, yani Zeus Altarı’nın alt bölümünde konumlandırdığımız evlerimiz tamamen müstakildir ve üç katlıdır. Villalarımız tüm katlardan ve tüm odalardan, Ege mitolojisinin tam göbeğinde konumlanan ve tam 450 yıl Türk hakimiyetinde kalan Midilli adasına, Ayvalık’a ve Edremit Körfezi’ne kuş bakışı bir manzaraya sahiptir.

 

Evlere ara kattan girilmektedir. Giriş katında banyo, bir adet oda ve açık mutfaklı muhteşem manzaralı bir salon bulunmaktadır.

İç mimaride tercih edilen dekorasyon evin genel tasarımına uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Mutfak dolapları fotoğraflarda gördüğünüz üzere country tarzındadır.

Kazdağları’nda Satılık Müstakil Villalar 

Salonda otantik bir şömine mevcuttur. 18 m² büyüklüğünde balkonunda adeta kendinizi Olimpos’un zirvesinde hissedeceğiniz bir manzara vardır. Balkonunuz, dünyanın en güzel görseline ve önü hiç kapanmayacak bir manzaraya sahip olma ayrıcalığını size derinden hissettirecektir.

 

Üst katta ise bir oda, banyo ve bölgedeki en güzel yatak odası tasarımına sahip bir ebeveyn odası bulunmaktadır. “En güzel” ibaresinin biraz abartı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Her sabah şu manzarada uyandığınızı hayal edin ve bir daha değerlendirmenizi yapın… 

Ebeveyn Yatak Odası

 

 

Yatak odasının arka tarafında giyinme odası bölümü ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Yatak odasından çıkılabilen balkonunuzda ise oksijen ve iyot akışını gözlerinizle soluyabileceğiniz, Medusa etkisine sahip bir manzaraya bakıyor olacaksınız…

 

En alt kat bahçe katını ihtiva etmektedir. Bir adet yatak odası, banyo ve bahçeye çıkılabilen bir salon bulunmaktadır. Bahçe katından dahi deniz ve adalar manzarası üst katlardaki kadar nettir. Bahçe alanı müstakil olduğu için ortak peyzaja tâbi değildir. İstediğiniz gibi ekip biçebilir veya çimlendirebilirsiniz.

 

Arzu edenler bahçelerine resmi bir engele takılmadan havuz dahi yaptırabilirler. Evlerin projelendirmesi bu tür opsiyonlara olanak sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.

Kazdağları’nda Satılık Müstakil Villalar 

Her villa 65 m² taban oturumuna, 150 m² bahçe alanına ve 243 m² brüt kullanım alanına sahiptir. 4+2 açık mutfaklı, dört banyolu ve çift balkonludur.

 

Ortak kullanımda sadece yetişkin ve çocuk yüzme havuzu vardır. Bölgede hiçbir otelde bulunmayan şelale tasarımına sahip havuzlarımız yapım aşamasındadır.

 

İnşaat kalitesinden işçiliğe kadar kullanılan tüm malzemeler Topdemir İnşaat güvencesi ve tecrübesiyle birinci sınıftır.

Evlerin genelinde spot aydınlatma kullanılmıştır.

 

Evlerde Arçelik marka üçlü ankastre seti mevcuttur.

 

Hepsinin tapuları kat mülkiyetlidir.

 

Siteye ait 30 tonluk su deposu sayesinde site sakinleri için su kesintisi söz konusu olmayacaktır.

 

Zeus Garden Villalarına ulaşım Adatepe Köyü yolu üzerinden mümkündür. İlerleyen dönemde alt bölümlerin parselasyonu tamamlandıktan sonra siteden direkt olarak denize inilebilen yol açılacaktır. O zaman evlerin denize mesafesi 600 metreye inecektir.

 

Dünyanın ilk güzellik yarışmasında Paris’in altın elmayı Afrodit’e vermesiyle Truva’nın sonunu getirdiği coğrafyada, Adatepe’ye sırtını yaslayarak Zeus Altarı’nın gölgesinde konumlanan 2H Zeus Garden Villaları, mitolojiyi soluyabileceğiniz bir yaşamın kapısını aralıyor.

 

Tarihe, destanlara, mitolojiye, derinliğe her şeyden önemlisi sağlığa ve huzura yatırım yapmak için bizimle iletişime geçin…

 

Aşağıda Video bölümünden veya buraya tıklayarak YouTube kanalımız üzerinden evlerin tanıtım filmini izleyebilirsiniz

 

PROJEDE SATILIK SON İKİ VİLLAMIZ KALMIŞTIR.

Ön blokta satılık villamız kalmamıştır.

Piyasadaki belirsizliklerden dolayı fiyatlar günün şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Güncel fiyat üzerinden en son gayrimenkul sahibinden teyit alınacaktır.

Konut Kredisine Uygundur

 

NOT: Zeytinhan Emlak olarak alım-satım sürecinde ve tüm resmi işlemler boyunca (abonelikler, belediye işlemleri, tadilat vs) evinizde hem fiziki hem de resmi olarak oturabilinceye kadar hizmetimiz devam edecektir.

Kazdağları’nda Satılık Müstakil Villalar 

Her konut yer yüzünde yeşil alan oranını azalttığı için Zeytinhan Emlak olarak bu durumu etki ettiğimiz oranda telafi edebilmek adına her satış için TEMA Vakfı’na hem alıcı hem satıcı hem de kendi adımıza birer fidan bağışı yapıyoruz ve senelik ciromuzdan TEMA’ya yıllık bağış için pay ayırıyoruz.

Kendi yaşam alanımızı oluştururken diğer canlılara da yaşam alanı oluşturabilmek için bu kampanyayı diğer meslektaşlarımıza da öneriyoruz.

Doğadan aldığımızı doğaya geri verdiğimiz takdirde dünyamız daha yaşanılabilir bir yer olacaktır.

 


Truva Antik Kenti – Küçükkuyu: 71 km

İstanbul – Küçükkuyu: 431 km

 Assos Antik Kenti ve Kadırga Koyu – Küçükkuyu: 24 km

Ankara – Küçükkuyu: 670 km

 Zeus Altarı ve Adatepe Köyü – Küçükkuyu: 3 km

Bursa – Küçükkuyu: 278 km

Antandros Antik Kenti ve Altınoluk – Küçükkuyu: 10 km

İzmir – Küçükkuyu: 221 km

 Kaz Dağları Sarıkız Zirvesi – Küçükkuyu: 65 km

Balıkesir – Küçükkuyu: 124 km

 Midilli Adası – Küçükkuyu: 100 mil

Çanakkale – Küçükkuyu: 100 km

 Akçay Kordonu – Küçükkuyu: 30 km

Ayvalık Cunda Adası – Küçükkuyu: 80 km

 Güre Kaplıcaları – Küçükkuyu: 23 km

Sarımsaklı Pilajı – Küçükkuyu: 81 km

İlan Videosu
KAZDAĞLARININ ETEKLERİNDE, ZEUS’UN KANATLARI ALTINDA BİR YAŞAM!

Danışman Yusuf DÜZGÖREN – Broker

  • Ofis : 0 (286) 752 12 30
  • GSM : 0 (544) 960 16 49
  • Mail : yusuf@zeytinhanemlak.com
  • WhatsApp : 0 (544) 960 16 49


Daha fazla bilgi

İletişim

Loading...

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram
YouTube
Pinterest
Facebook
Facebook