Zeytinhan Emlak

Zeytinhan Emlak olarak Çanakkale ili ve Edremit Körfezi başta olmak üzere Ege ve Marmara bölgelerinde faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli bir yaşam için hem ruh hem de beden açısından sağlıklı bir coğrafyanın gerekli olduğuna inanıyoruz. Bununla ilgili misyonumuz Türkiye’nin en sağlıklı coğrafyasında sizleri en kârlı şekilde ev ve toprak sahibi yapmaktır. Dostlarımıza kaliteli ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayarak yaptığımız işi sadece “emlakçılık” olarak değil aynı zamanda “yaşam mimarlığı” olarak da tanımlıyoruz. Bölgedeki en geniş ve çeşitli emlak portföyüyle siz değerli dostlarımızın yaşamlarını baştan yaratmanın heyecanıyla sizleri Küçükkuyu’daki mağazamıza bekliyoruz.

Ayrıca her konut yer yüzünde yeşil alan oranını azalttığı için Zeytinhan Emlak olarak bu durumu etki ettiğimiz oranda telafi edebilmek adına her satış için TEMA Vakfı’na hem alıcı hem satıcı hem de kendi adımıza birer fidan bağışı yapıyoruz ve senelik ciromuzdan TEMA’ya yıllık bağış için pay ayırıyoruz.
Kendi yaşam alanımızı oluştururken diğer canlılara da yaşam alanı oluşturabilmek için bu kampanyayı diğer meslektaşlarımıza da öneriyoruz.
Doğadan aldığımızı doğaya geri verdiğimiz takdirde dünyamız daha yaşanılabilir bir yer olacaktır.


İletişim Detayları

Mesaj Gönder
Loading...
 

Danışmanlarımız :

Yusuf DÜZGÖREN – Broker

BROKER 1992 Yılında Balıkesir’in Burnahiye ilçesinde doğdu. 2010 yılında Edremit Anadolu Lisesi yabancı diller bölümünden mezun olup Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünü kazandı. 2016 yılında mezun olana kadar “YDS Education Group”ta üç yıl boyunca İngilizce Öğretmenliği, Eğitim Danışmanlığı, Yurtdışı Eğitim Kordinatörlüğü pozisyonlarında çalıştı. Bir yıldan…

Osman DÜZGÖREN – Ticari Gayrimenkul Uzmanı

1970 yılında Uşak’ın Karahallı ilçesinde doğdu. 8 yaşında ailesiyle birlikte Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine taşındı. 2003 yılına kadar baba mesleği olan el dokuma halı-kilim işiyle ilgilendi. 2010 yılında Zeytinhan markasını yaratarak zeytin ve emlak sektörlerini aynı çatıda topladı. Babadan gelen geleneksel ticari birikimini günümüz modern yaklaşımıyla…